IC Amidala Grey Sky*PL

dnia

Amidala to nasza najstarsza koteczka posiada tytuł IC – International Champion. Urodziła się w czerwcu 2009 roku. Jest córką Aragorna i See-see. To pierwsza koteczka, która została wyhodowana w mojej hodowli.

Amidala jest niesamowitą kotką, myślę, że to moje kocie wcielenie 😉 niesamowicie poukładana, wszystkiego pilnuje i patrzy swoim mądrym spojrzeniem na wszystkie koty w hodowli. Amidala została w hodowli dlatego, że patrzyła na mnie od samego początku tak, z przekrzywioną głową, że wiedziałam „ona musi zostać”. Chociaż jako kocie dziecko miała kocie ADHD, łącznie z tym, że biegała po ścianach jak bohaterowie z filmu Matrix.

ch-amidala-grey-sky-pl[39]

Pod względem oceny sędziowskiej to idealna kotka hodowlana, ma bardzo dobrze osadzone uszy, niesamowicie zielone oczy, idealny prosty profil i mocną brodę. Ślicznie wysrebrzoną sierść, długi ogon.

ch-amidala-grey-sky-pl[44]

Jej dzieci są śliczne, po swojej mamie dziedziczą wszystkie najlepsze cechy kota rosyjskiego niebieskiego.

Kocham ją niesamowicie, wszystkim którzy zamierzają zamieszkać z kotem życzę żeby trafili na takiego niesamowitego kota jak Ami.

 

ch-amidala-grey-sky-pl[54]                                     ch-amidala-grey-sky-pl[51]                                  ch-amidala-grey-sky-pl[47]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s