Kocięta z naszej hodowli w nowych domach – jak rosną, żyją i kochają

Dla każdego hodowcy bardzo ważne jest otrzymywanie informacji od nowych właścicieli którzy kupują kocięta. Zawsze czekamy na zdjęcia i maile. Ponieważ widzimy jak kocięta rosną na początku kiedy zamieszkują z nowymi właścicielami i jak wyglądają kiedy już są dorosłymi kotami. Jest to również bardzo cenna wiedza dla hodowcy ponieważ widzimy jakie ważne cechy w wyglądzie kotów przekazywane są przez kocich rodziców.

Dzisiejszy post to zdjęcia kociąt z naszej hodowli w ich nowych domach. Bardzo dziękuję za udostępnienie zdjęć 🙂

Tess mieszka w Finlandii jest koteczką hodowlaną już z najwyższym kocim tytułem SC (Supreme Champion). Jest naprawdę cudną kotką i jestem bardzo dumna z jej osiągnięć wystawowych.

Persilla i Samira mieszkają w Bielsku Białej – dwie kochane koteczki Persilka to dostojna koteczka rosyjska niebieska, a Samirka to mała rozrabiara.

Nelly i Delly mieszkają razem również w Bielsku Białej, dwie kocie przyjaciółki.

Przepiękny „Diabełek” mieszka w Gliwicach. jest go wszędzie pełno i bardzo lubi towarzystwo innych zwierząt nawet dużych psów się nie boi.

Anastazja mieszka w Gliwicach z naszą koteczką Charlottą (na której zdjęcia czekam 🙂 kocia arystokracja to właśnie ona, przepiękna i kochana koteczka.

Aslan kocurek który mieszka w Warszawie jest uwielbiany przez całą rodzinę.

Bonnie mieszka ze swoim Rudym kocim przyjacielem i to ona rządzi w domu.

Bruno mieszka w Krakowie ten piękny koci dżentelmen jest niesamowicie zakochany w swojej Pani nie opuszcza jej na krok, cały czas się przytula i daje kocie buziaki. To prawdziwa miłość.

Bart jest tak szybki i skoczny, że zdobywanie firan i karniszy nie stanowi dla niego żadnego problemu. Jest kocim modelem bardzo lubi pozować do zdjęć.

Elmo jest Królem domu jak nazywany jest przez swoją nową rodzinę. Ciekawski, musi wszystko sprawdzić i zobaczyć. W tym roku przygotowuje dynię na Halloween.

Bella uwielbia kocie wędrówki i spacery. Czerwona smycz to malutkie ograniczenie i zabezpieczenie, żeby w swojej kociej ciekawości nie uciekła za daleko.

elfabio

El- Fabio mimo tego, że dopiero kilka tygodni temu zamieszkał ze swoją nową rodziną już podbił serca wszystkich domowników. Cudny, kochany, mały rozrabiak.

Dexter kochany kot kanapowy ciągle się przytula, lubi zabawy piórkiem i jest bardzo ciekawski.

Czekoladka to rosyjska księżniczka 🙂 towarzyszy swojej Pani we wszystkich czynnościach, dobrze, że ma swojego kociego rosyjskiego towarzysza bo rozstania z Panią w ciągu dnia pracy są dla niej troszeczkę łatwiejsze jak ma się do kogo przytulić 🙂

 

Kolejne zdjęcia i informacje na temat naszych kochanych kotów rosyjskich niebieskich       w następnym poście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s